داربست فلزی و نوع محاسبه قیمت

داربست ها در مواقع مختلف و با مقاصد مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. از فضاسازی برای دهه محرم تا چراغانی ها برای اعیاد. خدمات اجاره داربست جز خدمات تخصصی محسوب می شود. چرا که نیاز به مهارت بالایی در ایجاد تعادل و استحکام به صورت همزمان در سازه داربست دارد. همچنین کاربردهای مختلف داربست نیاز به تکنیک های مختلف نصب داربست دارد. هزینه اجاره داربست به عوامل متعددی بستگی دارد:

کاربرد داربست

داربست برای نقاشی، نصب سنگ، ترمیم یا ساخت نما، چاه آسانسور، داربست حفاظ یا کفراژ، داربست روی سطوح غیر صاف مثل گنبدها یا طاق ها، داربست مناسب برای بتن ریزی و سایر موارد استفاده داربست از جمله عواملی هستند که می توانند قیمت تمام شده نهایی اجاره داربست را تحت شعاع قرار دهند.

نوع محاسبه قیمت

به صورت معمول از دو شیوه برای محاسبه قیمت اجاره داربست استفاده می شود. محاسبه اجاره ماهیانه و متری. که البته در هر دو مورد تا یک سقفی به یک میزان محاسبه می شود و از آن سقف به بعد مقداری به قیمت اجاره افزوده می شود. برای مثال عموما هزینه اجاره داربست برای یک روز تا یک ماه، عددی ثابت است. همچنین متر طول یا متر حجم استفاده از داربست دیگر شیوه محاسبه هزینه اجاره داربست است.

Share

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *